O NÁS

Husse® je švédsky výrobca vysokokvalitných suchých a mokrých krmív pre domáce zvieratá.

Husse® je švédsky výrobca vysokokvalitných suchých a mokrých krmív pre domáce zvieratá. Súčasťou sortimentu je aj kozmetika, doplnky výživy a pochúťky pre psy a mačky. Spoločnosť Husse bola založená v Štokholme v roku 1987. V roku 1993 začal vývoj franchise systému v Škandinávii. O tri roky neskôr sa spoločnosť rozšírila do ďalších európskych krajín. V súčasnosti má Husse zastúpenie na 4 kontinentoch s viac ako 1000 franchisantmi a distribútormi, na Slovensku operuje 15 franchise distribútorov.

 

Základným predpokladom fungovania značky Husse je, že produkty tejto spoločnosti nie sú k dispozícii v tradičnej predajnej sieti (predajne, sklady, veľkoobchody). Zákazník si ich môže zakúpiť iba priamo od miestneho distribútora - franchisistu, ktorý má výhradné právo na predaj výrobkov v danej oblasti a je zodpovedný za organizáciu distribúcie. Vďaka dodávkam priamo z továrne a vynechaniu veľkoobchodníkov a maloobchodníkov Husse môže kombinovať konkurencieschopné ceny a veľmi atraktívne marže pre franchisistov.

Je to jednoduchý a efektívny systém postavený na myšlienke minimálnych nákladov, minimálneho riadenia a individuálnej zodpovednosti.

Súčasťou úspešného franchisového systému Husse sa môžete teraz stať aj Vy !

ZISTITE VIAC O MOŽNOSTIACH SPOLUPRÁCE